Bağcılar Binicilik

Bağcılar Binicilik  ve eğitimi konusunda tesisimizi ziyaret ederek tüm aktivitelerden faydalanabilirsiniz. Bizleri arayarak her türlü bilgi ve destek alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz sizlere 7/24 +90 212 789 4546 telefon numaramız üzerinden bizlere dikret ulaşabilirsiniz. 

Tesisimizde her türlü aktivite ve organizasyon yapılmaktadır. Özellikle İstanbulun her ilçesinden ziyaretçi almaktayız. At binicilik eğitimi konusunda alanında uzman ve profesyonel eğitmenlerimiz ile çok kısa bir sürede iyi bir binici olabilirsiniz.

EĞİTİMİNİ ALABİLECEĞİNİZ DERSLER AŞAĞIDA SIRALANMIŞTIR:

Bağcılar Binicilik, Bağcılar At Binme, Bağcılar At Binme Kulübü, Bağcılar Atlı Binicilik, Bağcılar At Binme, Bağcılar Arazi Binişleri, Bağcılar Binicilik Kampı, Bağcılar Spor Kulübü, Bağcılar Izgara, Bağcılar Toplantı ve Organizasyon, Bağcılar Organizasyon, Bağcılar Düğün Organizasyon, Bağcılar Kır Düğünü, Bağcılar Et Mangal, Bağcılar Toplantı Organizasyon, Bağcılar Sünnet Organizasyon, Bağcılar Evlilik Teklifi, Bağcılar Doğum Günü Mekanı, Bağcılar Doğum Günü Kutlaması konusunda deneyimli kadromuz ise profesyonel ve garantili hizmet vermekteyiz.

 

Bağcılar Binicilik